Skip to content

“NURETTIN ÇOLAK FEAT. EZGI NAZ – NE HABER”

Nurettin Çolak ve Ezgi Naz’ın birlikte yer aldığı “Ne Haber” şarkısı, Sony Music etiketiyle tüm müzikseverlerin karşısına çıkıyor!

1991 İstanbul doğumlu olan genç yetenek Nurettin Çolak, müziğe olan ilgisini dinlemiş olduğu şarkılara set ve remiksler yaparak geliştirmiştir. Bu şekilde üreten yönünü ortaya koyarak 2008 yılında ilk tekli çalışması “Nevermind-Progrez Music”i yayınlamıştır. Dünyaca ünlü DJ Tiesto, Armin van Buuren, Above & Beyond, Hardwell, Afrojack ve W&W gibi isimlerin beğenisi kazanarak, onlarla bir araya gelerek çalışma fırsatı bulmuştur. Türkiye’de; Ozan Çolakoğlu’nun proje albümünde yer alan “Seyre Dursun Aşk” parçasına yapmış olduğu remiksle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Nurettin Çolak, bunun yanısıra Ayşe Hatun Önal, Hande Yener, Ajda Pekkan, Serdar Ortaç, Birol Giray ve Faruk Sabancı gibi isimlerle çalışarak, hit olmuş şarkılarına remiks yaparak geniş kitlelere ulaşmıştır. Türkiye’de ilk kez kendi adıyla çıkarmış olduğu “Nurettin Çolak feat. Ezgi Naz – Ne Haber” şarkısını Sony Music etiketiyle tüm müzikseverlerle buluşturuyor.

“Nurettin Çolak feat. Ezgi Naz – Ne Haber” çalışmasının şarkı sözleri Sadrican Sağdur’a, müziği ve düzenlemesi ise Nurettin Çolak’a aittir. “Ne Haber” parçasında Nurettin’e eşlik eden 1996 İstanbul doğumlu genç yetenek Ezgi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera bölümü öğrencisidir. Klasik müzik konserlerinde, Borusan İstanbul Flarmoni Orkestrası’nda ve çeşitli reklam filmlerinde de yer almıştır. Nurettin ve Ezgi’nin 1 yıllık çalışması sonucu ortaya çıkan bu EP çalışmasında, orjinal versiyonun yanısıra bir de radyolara servis edilmek üzere hazırlanan şarkının bağlamasız versiyonu da bulunmaktadır.

“Ne Haber” şarkısının video klibi geçtiğimiz aylarda Beykoz Kundura Fabrikası’nda yaklaşık 16 saatte çekilmiştir. Yönetmenliğini Ramazan Arslankaya, görüntü yönetmenliğini ise Tolga Sert üstlenmiştir. Video klipte Nurettin ve Ezgi’ye 3 yabancı dansçı eşlik ederken, video klibin tüm kıyafet danışmanlığını ise Merve Sevin üstlenmiştir. Bu EP çalışmasının fotoğrafları ise video klip günü Sertan Öksüz tarafından çekilmiştir.

 

Back to Top