Skip to content

Robbie Williams’ın 11. stüdyo albümü “The Heavy Entertainment Show” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Robbie Williams’ın yepyeni stüdyo albümü “The Heavy Entertainment Show” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Robbie Williams’ın rekoru Elvis Presley ile paylaştığı, İngiltere listelerinde zirveye çıkmış 11 albümünün ardından gelen “The Heavy Entertainment Show” Sony Music üzerinden yayınladığı ilk çalışma olma özelliği taşıyor.

“The Heavy Entertainment Show”, Guy Chambers, John Grant, Rufus Wainwright, Brandon Flowers (The Killers), Ed Sheeran ve Stuart Price ile birlikte yazılan 11 parçadan oluşurken, albümün delüks versiyonunda, 5 ekstra parçanın yanı sıra özel perde arkası içeriklerin bulunduğu bir DVD yer alıyor. Robbie Williams, bu albümde devasa korolar ile birlikte evrensel sözler ve melodiler kullanarak mümkün olduğunca fazla kitleye erişmeyi denediğini belirtiyor. Williams, “The Heavy Entertainment Show” albümünün adını ise “Hepimiz ağır eğlence gösterisinin bir parçasıyız, her yerde ve her an.” şeklinde açıklıyor.

1990’da 16 yaşındayken Take That grubu ile başlayan serüveni 1996’da şarkı yazarı Guy Chambers ile tanışması ve solo kariyerine adım atmasıyla bambaşka bir boyuta taşındı. O günden bu yana 70 milyonun üzerinde albüm satışına ulaşan Robbie Williams, ayrıca İngiltere tarihinin en çok satan 100 albümünden altısına, listelerde 1 numaraya ulaşan 14 single çalışmasına ve 17 Brit ödülüne sahip.

En çok talep gören ve beğenilen canlı performanslara sahip olan karizmatik müzisyen, tüm dünyada dev stadyumlarda yüz binlerce kişi önünde sahne almaya devam edecek.


Back to Top