Skip to content

Şimdi Melis Güven “Zaman”ı!

CssDNJ2q-tY Play

Zaman
Melis Güven

Seslendirdiği şarkılarla dinleyiciyi karmaşık duyguların derinliğine sürükleyen Melis Güven, bu kez enerjik ve etkileyici şarkısı “Zaman” ile müzikseverlere farklı bir deneyim sunuyor. Söz ve müziği kendi imzasını taşıyan şarkının düzenlemesi ise daha önce de birlikte çalıştığı başarılı prodüktör Eren Erdol’a ait.

Hareketli müzikal altyapısıyla etkisi altına alarak dansa davet eden yeni single “Zaman” aynı zamanda dinleyenleri melankolik bir havaya bürüyor. Şarkı Ali Kanıbelli yönetmenliğinde kliplendirilirken, renkli sahnelerin yer aldığı klibin görüntü yönetmenliğini ise Zag Erlat üstlendi. Burgazada’da çekilen klipte Melis Güven’e, model Rafael Cemo Çetin eşlik etti.

19 Ağustos 1985 Yalova doğumlu Türk vokal ve söz yazarı olarak kariyerine devam eden Melis Güven, İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nden sonra üniversite hayatını ise İTÜ Devlet Konservatuarı’nda tamamladı. Eren Erdol ile beraber yayınladıkları ve içerisinde Kaan Düzarat ve Avusturyalı Electro Swing sanatçısı Roland Schwarz’ın remixleri bulunan “The Outsider” adlı kısa çalar’ın ardından 16 Mart’ta yayımladığı “HiçOlmuşsun” şarkısıyla büyük beğeni topladı.

   

Back to Top